Vijesti

08.03.2019.

Maškare 03.03.2019.

Dječji vrtić Slano je i ove godine zajedno s OŠ Slano, organizirao maškaranu povorku i zabavu u školskoj dvorani. Djeca su u pratnji svojih odgojiteljica, roditelja i učiteljica prošetali mjestom predstavljajući svoje kreativne maske koje su proteklih tjedana marljivo izrađivali. Vrtićani iz Slanoga i iz područnog vrtića Ošlje su se tako predstavili kao raspjevani bend Soy Luna, slatke Bubamare, raspjevane Sovice i mali Astronauti. Među školarcima smo vidjeli Štrumfove, Dimnjačare, Obitelji, Djeda Mrazove, Vjetrenjače...Nakon povorke zabavu smo nastavili u školskoj dvorani uz glazbu i ples s profesionalnim zabavljačima. Nagrade za najbolje maske od mlađih su osvojili Astronauti, a od školaraca najbolje su bile Vjetrenjače.

Hvala svima koji su na bilo koji način sudjelovali u ovogodišnjim maškarama, a najviše hvala našim vrijednim mamama, tatama, bakama, djedovima i naravno odgojiteljicama i učiteljicama. Zahvaljujemo i Općini Dubrovačko primorje, sponzorima Turističkoj zajednici Općine Dubrovačko primorje, hotelu Osmine, Grand Hotelu Admiral, restoranima Perast, Kolarin i Maestral i slastičarnici Bite Bay.